KÁVOVÉ LISTY – PORTÁL PRO MILOVNÍKY KÁVY

kavove-listy-thumb-457x172

Jsme pyšní na to, že jsme spustili portál Kávové Listy.cz – webové stránky o kávě, ušité klientovi přesně na míru.

"Firmu Kelio jsem si vybral na základě velice dobrých předchozích zkušeností. Věděl jsem, že potřebuji řešení na míru, že mám hodně specifických požadavků a že jednání se mnou není úplně jednoduché. Věděl jsem také, že Kelio by to vše mohlo zvládnout".

Cílem bylo vytvořit portál pro kávové nadšence, který by poskytoval vše, co Vás jen ve spojení s kávou může napadnout – kromě článků, zabývající se kávou, na webu najdeme i e-shop, reportáže z pražíren, kaváren, ale i bazar s kávovými proprietami a hlavně – sekci „kávové akce“.

Kávové akce z Vašeho okolí
Unikátní funkcí webu je stránka nazvaná jako Kávové akce – kavárníkům je po přihlášení umožněno vytvořit svojí kavárně profil, do kterého mohou zadávat akce, které se u nich v kavárně pořádají. Návštěvník Kávových Listů pak jen zvolí polohu, která jej zajímá, a pak už jen sledujte, kolik kaváren mu může nabídnout zajímavý program.

kavove-listy-big

Vše do Týdne kávy!
Kávové listy.cz je projekt, který dokazuje, že v Keliu jsme schopni pracovat i s „nožem na krku“ – vše muselo být hotovo a spuštěno do Týdne kávy, který startoval za méně než měsíc a jehož jsou Kávové listy.cz spolupořadatelem. Práce se hromadila, požadavky navyšovaly a začínalo být jasné, že se všechny funkce webu nestihnou dokončit v termínu – informovali jsme proto pana Konečného s dvoutýdenním předstihem o tom, že některé funkce portálu bude muset na pár dní oželet.

"Práce na projektu Kávové Listy.cz zvládli precizně a téměř vše dodali v dohodnutých termínech. Jen malou část systému dodali s pětidenním zpožděním, na které ale solidně upozornili 14 dní dopředu".

Přijímáme výzvy a snažíme se pomoci
Na projektu jsme měli možnost se i přímo podílet – s majitelem, panem Tomášem Konečným jsme diskutovali a rozebírali jednotlivé sekce a dobrali se tak k ideálnímu výsledku.

"Velmi jsem ocenil také poradenství při tvorbě projektu, kdy mé představy dokázaly dotáhnout ještě dál, než jsem očekával. Nyní je náš společný projekt plně funkční".

Výsledek naší práce můžete zhodnotit na www.kavovelisty.cz.