JAK PROBÍHALA SPOLUPRÁCE MEZI MARTINEM CHODÚREM A KELIEM

Je nám ctí, že naše práce je zase trochu více vidět, nyní poprvé ve světě showbusinessu! Od tohoto týdne totiž můžete navštívit webové stránky zpěváka s neuvěřitelným hlasovým fondem, jejichž výrobu mělo pod taktovkou právě Kelio.cz.

 

Spolupráce na jedničku

S panem Martinem Chodúrem byla naprosto perfektní spolupráce – on i jeho management v zastoupení panem Janem Adamem naprosto přesně specifikovali, co si od nových stránek přejí. Na nás už pak bylo „jen“ to všechno dát dohromady a postarat se o funkčnost. Přehledná grafika s důrazem na sociální sítě a multimediální obsah. Robustní a zároveň jednoduchý redakční systém, to vše během dvou měsíců. A povedlo se! Bez komplikací a zádrhelů jsme se dobrali k výsledku, se kterým byl Martin nadmíru spokojen!

 

martin-chodur-web

 

Na co jsme se soustředili

Především na propojení se sociálními sítěmi, které jsou pro Martina při komunikaci s fanoušky opravdu velice důležité. Náš další cíl byl udělat multimediální obsah tak, aby byl přehledný a aby se návštěvník k tomu, co hledá, nemusel složitě proklikávat přes množství nadbytečného obsahu.

Jedná se o naši další spolupráci s partnerskou PR agenturou Lesensky.cz, která celý projekt zaštiťovala. Jak se nám webové stránky pro Martina povedly, můžete posoudit sami na www.martinchodur.cz.